Arcana V

Obr=Spojeni-Dusi=03m.jpg
Foto=Amelia-067.jpg

Tvorba Života, Prosperita, Hojnost, Spolupráce s Celkem, Laskavost, Lidskost ♥ ♥

...cesta k Lásce, Světlu, Zázrakům, spojením Bytostí a Lidskosti...

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Pracovat s vlastní Duší pro osobní vývoj.

1Obr=2-Smajlici=300x170.jpg
Miluji myšlenku: Pracovat s vlastní Duší pro osobní vývoj.
Práce s Vaší Duší není ve skutečnosti omezena na sebe. Práce s vlastní Duší , je také péče o Duše ostatních - všech. Vaše Duše si UVĚDOMUJE, že je ve skutečnosti jen JEDNA Duše, individuálně , v nesčetných podobách. Péče o všechny Duše , je tedy , péče o sebe. Práce se všemi Dušemi je o práci s vlastní Duší.
Právě PROTO impuls vzájemné pomoci , je vestavěn do našich genů. Je to zakódované v rámci našeho druhu. Staráme se o sebe navzájem, a děláme, co můžeme, abychom to ukázali. Máme jakousi "Smlouvu s Duší" takto činit. Všichni, každý z nás, cítíme tento impuls.

Jedním z velmi SNADNÝCH způsobů , JAK můžeme ukázat, že pečujeme o každého je TEN , že pečujeme o SEBE. TÍM, že vstoupíme do živé a životně důležité konverzace, sami se sebou – se svým nitrem... Jinými slovy to naše Duše, hledá SPOJENÍ s NÁMI , PAK SPOJENÍ s CELKEM , JEDNOTOU. Tento proces hledání naší Duše může být osamělý zážitek anebo také nemusí.

Když člověk VSTOUPÍ , DOVNITŘ , HLEDAJÍCÍ DUŠE , tento člověk se může změnit. Když skupina vstoupí dovnitř hledající Duše , tato skupina se může změnit. A když celá společnost vstoupí do nitra Duše , tak se celá společnost změní. Takto se brzy , kolektivní kultura , mnoha společností , změní. A pak celý svět...
Všechno to začíná VAŠIM hlubokým rozhovorem se SEBOU samým – s Vaší Duší. A pak pečujícími otázkami pro ostatní , skrze SEBE.
N.Walsch , (překlad Arcana V)
.
.
Naše Duše by se dala přirovnat k moudré matce a Duch k našemu moudrému otci... ❤

Naše vlastní Duše VŽDY ROZHODUJE o podobně zásadních a závažných věcech, jako je fyzické úmrtí... Mnoho Lidí, kteří se pokusili o sebevraždu, tak jim to nevyšlo TEHDY, KDY S TÍM ZATÍM NESOUHLASILA JEJICH VLASTNÍ DUŠE...! ...což je dobrá zpráva... ostatní drobnosti a blbůstky si můžeme rozhodovat rozumem - lépe řečeno Egem... abychom si hráli, jako děti na písku... :)
14.09.2013 04:29:51
arcanav
,
,
TOPlist
.
Bnr=DharmagaiaNakladatelstvi.jpg
Bnr=Arcana-V=87x30.gif
Bnr=FACADE.jpg
Bnr=vestba-eu.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one