Arcana V

Obr=Spojeni-Dusi=03m.jpg
Foto=Amelia-067.jpg

Tvorba Života, Prosperita, Hojnost, Spolupráce s Celkem, Laskavost, Lidskost ♥ ♥

...cesta k Lásce, Světlu, Zázrakům, spojením Bytostí a Lidskosti...

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Vápník, který dokáže lidské tělo použít.

Obr=OVO-Zatisi=240.jpg
VÍTE ŽE, MLÉČNÉ VÝROBKY NAOPAK LIKVUDUJÍ NÁŠ ŽIVÝ VÁPNÍK V TĚLE A DÍKY TOMU SE TVOŘÍ KOSTI NIKOLI Z VÁPNÍKU ALE Z VODNÍHO KAMENE??? A proto pak mají lidé ve vyšším věku křehké kosti a zuby a hodně se diví PROČ... Učíme se to už na základních školách v Přírodopise, v Chemii apod., že jediná říše, která je schopná přeměnit mrtvý vápnik na živý, je rostlinná říše. Jak tedy můžete očekávat, že MRTVÝ vápník v mléčných výrobcích (kvůli tepelné úpravě) Vám dodá výživu pro kosti, klouby a zuby??? Mrtvý vápník, je v podstatě vodní kámen nebo chcete-li beton - a jak může být tedy elastický???
Zamyslete se a použijte selský rozum. Kosti potřebují být pružné a nikoli křehké, jinak se lámou. Navíc, když se vám usazují usazeniny z mléčných výrobků v kloubech, vytváří se tam vrstva, která drhne a toto pochopitelně bolí. Tímto lidé ničí kolagen v kloubech (jako by nebylo málo, že ho ubývá díky jinému nevhodnému chování) a tento kolagen je nahrazován mrtvým vápníkem neboli vodním kamenem. Jisteže pak z toho vzniká artróza, která bolí jako čert. A docela dlouho pak trvá, opravit tuto příčinu. Jisteže i artroza se opravit dá, ovšem nikoli farmaceuticky. Na toto NAŠTĚSTÍ ještě nevymysleli další lež. Příroda - ROSTLINNÁ ŘÍŠE, na toto má jednak opravu ale i výživu. Když už chcete doplňovat vápník konkrétně, tak si můžete udělat doma mandlové mléko (mleté mandle a voda), nebo rychlý ŽIVÝ zákusek (mleté mandle smíchat buď s pomerančem nebo datlemi + lžička medu + pár kapek citronu). Nejrychlejší jsou ovšem šťávy z odšťavňovače (z mrkve, špenátu, nebo z pomeranče, nebo tuřínu, nebo vojtěšky atd...)
ArcanaV (z knihy "Co mění bytosti pro volbu Světla a Hojnosti Života" - 1.díl)

Tento článek je možné šířit dále jako odkaz, anebo zkopírovaný v nezkrácené, neupravené podobě s autorem jen pro nekomerční účely POUZE POKUD bude připojená CELÁ TATO POZNÁMKA s AKTIVNÍM odkazem na tuto stránku: http://www.arcanav.nazory.eu/rubriky/zajimavosti/zmeny-zivota-2013/z-knihy-volba-svetla-hojnosti
- V případě šíření BEZ autora + BEZ odkazu na tuto stránku, se jedná o porušení autorských práv, které bude vymáháno právní či SOUDNÍ cestou. Děkujeme za pochopení a dodržení pravidel.
15.08.2013 22:08:26
arcanav
,
,
TOPlist
.
Bnr=DharmagaiaNakladatelstvi.jpg
Bnr=Arcana-V=87x30.gif
Bnr=FACADE.jpg
Bnr=vestba-eu.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one