Arcana V

Obr=Spojeni-Dusi=03m.jpg
Foto=Amelia-067.jpg

Tvorba Života, Prosperita, Hojnost, Spolupráce s Celkem, Laskavost, Lidskost ♥ ♥

...cesta k Lásce, Světlu, Zázrakům, spojením Bytostí a Lidskosti...

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Co si možná neuvědomujete v souvislosti se Symboly

Obr=Am=bronze-ankh.gif
SYMBOLY - na krku, uchu, ruce, v kapse...

Nosit křesťanský křížek na krku není ani tak vhodnosti či nevhodnosti TÉTO DOBY... Jde spíše o to, zda je na něm ukřižovaný Ježíš či nikoli...
To, co celé věky lidem nedocházelo, je, že se pak nejedná o požehnání, nýbrž se MŮŽE JEDNAT o souhlas s tímto ukřižováním či o SDÍLENÍ UTRPENÍ - všeobecně - napříííklad... Lidé totiž celé věky nepřemýšleli nad důležitými detaily...!!! PROČ???
Protože jim bylo vštěpováno, že "musí" uctívat "autority" a všechno, co řeknou, je "svaté"...
A TAK MAJÍ LIDÉ ZKRESLENÉ PŘEDSTAVY o SLOVECH, jako třeba
Autorita
Svaté
Síla a Moc
Víra
Bůh
Vina a Hřích
Peníze
Symboly
Rozum a Mysl i Přemýšlení
...těch zkreslených představ o SKUTEČNÉM VÝZNAMU je TOLIK, že by to bylo na encyklopedii...
Dobrá zpráva je, že Skutečné Významy těchto slov, jsou mnohonásobně větší a tak jsou o to více pozitivnější ovšem také mohou být o to více manipulativnější, pokud někomu naletíte... ;)

Egyptský kříž Života, kříž Obnovení Života či Nilský kříž, je něco úplně jiného - tady není přímá spojitost s utrpením, i když jej mnozí v magii užívají pro nejen pomoc ale také pro ubližování... Takže jako hračka, může být Nilský kříž zase nebezpečný... Pokud si s ním člověk nehraje, pak se jedná pouze o symbol Života :)
Pentagram je také pohanský symbol, více o pentagramu si můžete přečíst v mém článku :)

VŽDY záleží na tom, JAK daný symbol vnímáte VY osobně :)
Pokud s Vámi rezonuje, pokud jej vnímáte jako spojení s vesmírnou sílou či Láskou apod., MŮŽETE SE PODLE TOHO CÍÍÍTIT... :)
Jen je potřeba si všímat DETAILŮ na tom symbolu, který nosíme ;)
Pokud někomu připomíná určitý symbol utrpení a už trpět nechce, pak je lepší a jednodušší takový symbol odložit anebo ještě lepší a náročnější, změnit uhel pohledu...
Nejde ani tak o symbol, jde spíše o to, co v nás vyvolává a tedy o to, abychom se podle toho rozhodli, nikoli však podle rozumu, nýbrž podle své Duše <3 Nikdo nemá právo kohokoli odsuzovat za nošení Symbolu (ani za nic jného). Pokud to někdo dělá, odsuzuje či posuzuje, pak si způsobuje potíže i sám... Jiná oblast jsou mocné amulety od znalých starých šamanů - NIKOLI z běžných obchodů. Takový mocný amulet ovšem v ČR nejspíš nenajdete. Ovšem lze udělat tzv. mocný amulet ze sebe, což může pár týdnů či déle, trvat... . S Láskou a s Úctou Arcana V . Tento článek je možné šířit dále jako odkaz, anebo zkopírovaný v nezkrácené, neupravené podobě s autorem jen pro nekomerční účely pokud bude připojená CELÁ tato poznámka s aktivním odkazem na tuto stránku, z důvodu autorských práv: http://www.arcanav.nazory.eu/rubriky/zajimavosti/zmeny-zivota-2013/co-si-mozna-neuvedomujete Děkujeme za pochopení a dodržení pravidel. . .
14.09.2013 05:06:35
arcanav
,
,
TOPlist
.
Bnr=DharmagaiaNakladatelstvi.jpg
Bnr=Arcana-V=87x30.gif
Bnr=FACADE.jpg
Bnr=vestba-eu.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one