Arcana V

Obr=Spojeni-Dusi=03m.jpg
Foto=Amelia-067.jpg

Tvorba Života, Prosperita, Hojnost, Spolupráce s Celkem, Laskavost, Lidskost ♥ ♥

...cesta k Lásce, Světlu, Zázrakům, spojením Bytostí a Lidskosti...

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

z knihy "Volba Lásky, Světla a Celku"

pozadi-yellow-roses.jpg
Až se této bytosti rozední v hlavě, uvědomí si, že již nemusí hledat hledané, milovat pomíjivé, očekávat očekávané, chtít chtěné, dělat povinné, spěchat za rychlým, namáhat se pro tvořené, pečovat o soběstačné ani mnoho dalšího...

Úvod
Bytost si volí cestu Světla, nikoli svým rozumem či rozumovým rozhodnutím. Bytost si volí cestu světla díky volbě své Duše. Mnozí si asi teď řeknete, tak když to nemohu ovlivnit, tak pak nemá cenu se snažit. Nejdříve je nutné říct, že ovlivnit rozhodnutí své Duše lze, za určitých podmínek. A pak je nutné říct, že snaha je Vám k ničemu. Slovo snaha či snažení se, nevytváří jednoznačnou aktivitu k dosažení úspěchu. Až změníte toto slovo na "pracuji na tom" či "dělám vše potřebné", Vaše mysl se podle toho zařídí a dotáhne výsledek do konce.
S ovlivněním Duše je to tak, že pokud již nepotřebuje dořešit následky Vašich negativních činů, ještě neznamená, že je jednoznačně rozhodnutá pro volbu Světla. Může se jednat také o potřebu Duše pomáhat na opačné straně potřebným. Je ovšem určitá skupina Bytostí, která má pouze nesprávné přesvědčení, vryté hluboko do podvědomí a díky tomuto se může Duše rozhodnout pro opačnou volbu anebo se rozhodovat mnohem déle než většina. Jedná se většinou o bezhlavé zachraňování jiných Bytostí (členů rodiny, přátel, partnerů apod.), aniž k tomu dali své svolení svým nitrem.

V případě, že nepotřebujete řešit rozhodování své Duše, pak potřebujete vnímat a uvědomovat si nové pravidla, která dosud většina zatím nezná. Jde o pravidla všeobecná - Zákony Vesmíru a pravidla pro jednotlivé oblasti osobního života, která tímto spadají už také pod Zákony Vesmíru.

KOHO SE TÝKAJÍ ZMĚNY

Ne úplně všichni na Zemi chtějí změnu. Změnu chce sice většina. Přesněji ti, kteří nejsou u moci a nebohatí... Z těch bohatších je to menší skupina, kteří změnu chtějí.
Ti, kteří jsou u moci, ve vládě, v politice, ve vedení společností, korporací a takových gigantů, které hýbou světem (banky, ropa, plyn, farmaceutický průmysl, energetický průmysl apod.), tito ve většině naopak změně brání a snaží se prodloužit čas na svých židlích, aby ještě získali co se dá, pokud by této změně předsi jen náhodou nezabránili. Díky tomu aplikují různá sledovací zařízení takových schopností, o jakých ani nechtějte vědět. Do této skupiny patří také manažeři apod., které spadá do vedení těchto společností - což je nemalé číslo....
Z těch, řekněme obyčejnějších lidí, kteří neoperují s miliardami v bankách, je to většina, ovšem také ne úplně všichni.
Nesouvisí to se vzděláním, nesouvisí to s množstvím zkušeností Duše, nesouvisí to s inteligencí, ani s jinými zbytečnostmi.
S čím to tedy doopravdy souvisí? S Duší.
Kdo a jací lidé budou schopni absolvovat posun? Ti, jejichž Duše se pro posun rozhodne.

JAKÉ ROZDÍLY JSOU MEZI LIDMI VE SCHOPNOSTI POSUNU

V souvislosti s tím, zda je někdo pozadu či popředu s vývojem, je to ve skutečnosti tak, že zhruba 70% lidí na Zemi je připraveno zvládnout tyto změny NYNÍ (teoreticky) a zhruba 30% lidí si bude muset počkat na další vlnu poté, co si uklidí po sobě zákon akce a reakce (jemně řečeno).
Ovšem z těch 70% lidí se ve skutečnosti rozhodne zhruba polovina lidí do cca 12. srpna.
Přesněji - rozhoduje o tom naše Duše, zda chce posun, anebo zda chce ještě pomáhat těm, kteří se budou posouvat později. Naše Duše si totiž volí životní poslání, ať se Vám to líbí nebo ne. Před inkarnací je naše Duše prosta ega a všech omezení. Je ve stavu nejvyšší moudrosti a takto dokáže posoudit bez dalších vlivů, jakým vývojem, zážitky se potřebuje ubírat. A tak, i když si bude kdokoli namlouvat, že posunem chce projít a VÍ, že se přesune dál, tak pokud nezná skutečné sdělení své Duše, tak si pouze nalhává a žije v iluzích. Zážitky, které potřebuje Duše k vývoji, ovlivňují její další směr cesty.
To, co může rozhodnutí Duše brzdit, je ovšem také ego, pokud je příliš "tvrdohlavé".

A ano, je tu ještě něco. Je zde svobodná vůle a pochopení. Pokud se díky nějakému zážitku rozhodneme ve spolupráci s pochopením (třeba i podvědomé), že už chceme jednat jinak, a uděláme to proto, že pochopíme záměr zážitku do morku kostí (ať už vědomě či podvědomě), pak nás naše Duše přestane tlačit do určitých typů zážitků a dějů, protože od okamžiku skutečného pochopení to již není potřeba. Tímto nás Duše přesouvá k dalšímu stupni zážitků, abychom pochopili další zkušenosti a rozhodli se svobodně, jak budeme jednat, reagovat, chápat. Nejde tu o to, abychom chápali či jednali podle určitého plánu. Jinak by nemělo smysl, aby existovala svobodná vůle. Jde pouze o to, abychom jednali ve jménu lidskosti, ať už to může znamenat i úplně nový tvůrčí přístup či chování. V případě, že naše reakce bude spíše, řekněme "poživačně přízemní" nebo chcete-li nízká, tak to ještě neznamená, že je to špatně. Je to pouze informace pro Duši, že nás zavede do takových situací, které budou ve stejném duchu, abychom se opět mohli rozhodnout, zda jako jedinec, s tímto rezonujeme či nikoli.
Možná je důležité zopakovat již tisíc krát opakované: Láska nemá žádná pravidla.
Jde pouze o chování, které je ve jménu lidskosti či nelidskosti ovšem ve smyslu čistoty ZÁMĚRU. Tento záměr pak nemusí odsoudit ve jménu Lásky ani takové chování, které jako my lidé jinak běžně odsuzujeme.
Takže pokud se obáváte, že vás se posun nejspíše týkat nebude, protože jste způsobil/a smrtelnou nehodu, neznamená to, že vás někdo "nahoře" odsoudil či zatratil a že vás bude trestat tím, že se nezůčastníte posunu. Ó NIKOLI. Pokud doopravdy chápete slovo záměr, a také čistotu či kalkulaci, pak není potřeba více vysvětlovat. Lidé ve skutečnosti nechápou, co je Láska a jednání ve jménu Lásky. I vrahem se lze stát přechodně ve jménu Lásky, pokud se jedná o ochranu nevinných z pohledu nikoli lidského, ale z pohledu nejvyšší moudrosti a bezpodmínečné Lásky.
Mnozí budou nyní asi pobouřeni. Mám pro vás a pro VŠECHNY DŮLEŽITOU INFORMACI:
Asi budete překvapeni a nebudete chtít tomu uvěřit, ale máte vůbec tušení, jak málo lidí na této planetě poznalo skutečnou Lásku? Toto se neodvážím v této době říci přesně, ovšem je to mezi 15-25% lidí. A to jsem velký optimista, z důvodu, že mnoho lidí potkává skutečnou Lásku poprvé v roce 2013. Ovšem do roku 2013 je to asi 15-17% lidí. Neskutečné? Divné? Hrozné? Ne, vážení. Tato realita nám pouze sděluje, že se Lásce máme učit, poznávat její skutečnou podobu, její svobodu a všechny její krásy a možnosti. A protože jsme jako lidé byli věky pod vládou manipulace a kalkulace, tak jsme nemohli poznat Lásku, protože tyto věci jsou jejím opakem. Ovšem poznáním tohoto opaku jsme schopni nyní poznat jiný opak - Lásku. Už jsme na Lásku připraveni - tedy většina.

MYSL JE NÁSTROJ PRO VĚDOMÍ

V souvislosti s MYSLÍ, jde o to, že nepotřebujeme čistit MYSL, nýbrž rozumovou logiku, přesněji - emoční část mozku + původní "plazí" mozek. Tyto první 2 části nás brzdí ve vývoji a ve druhé části sídlí také ego, které chce a chce, našeptává nám zda jsme pyšní borci nebo neschopné bačkory a tisíce dalších nesmyslů. 3.část mozku už nesouvisí s logikou, útoky, strachy NÝBRŽ jsou zde nevyužité schopnosti, které máme začít používat. Jde o šedou kůru mozkovou (Neokortex), kde je skutečná mysl - ve smyslu VĚDOMÍ, které máme možnost otevřít a konečně si VZPOMENOUT...

ArcanaV (z knihy "Co mění bytosti pro volbu Světla a Hojnosti Života" - 1.díl)

Tento článek je možné šířit dále jako odkaz, anebo zkopírovaný v nezkrácené, neupravené podobě s autorem jen pro nekomerční účely pokud bude připojená CELÁ tato poznámka s aktivním odkazem na tuto stránku, z důvodu autorských práv:
http://www.arcanav.nazory.eu/rubriky/zajimavosti/zmeny-zivota-2013/z-knihy-volba-lasky-svetla
Děkujeme za pochopení a dodržení pravidel.

.
14.09.2013 05:21:15
arcanav
,
,
TOPlist
.
Bnr=DharmagaiaNakladatelstvi.jpg
Bnr=Arcana-V=87x30.gif
Bnr=FACADE.jpg
Bnr=vestba-eu.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one